بررسی لپتاپ سرفیس

بررسی سرفیس گو ۲ هم نشان میدهد که مایکروسافت میتواند برای سطح پایه این دستگاه، ماندگاری باتری مناسبتری را در نظر داشته باشد. تمامی محصولاتی که با ویندوز 10اس عرضه میشوند قابلیت ارتقا به نسخه کامل ویندوز ten را نیز دارند. پس از معرفی اولین نسل از فبلت تاشو مایکروسافت با نام سرفیس Duo که در عمل و بهعلت کمبودهایی بهخصوص در قسمت تراشه، دوربین و بهینهسازی سختافزاری و نرمافزاری، نتوانست آنطور که باید و شاید خود را اثبات کند؛ سرانجام مایکروسافت، امروز و طی رویدادی ویژه مخصوص دستگاههای سرفیس خود، دومین نسل از گوشی اندرویدی تاشو خود را با نام سرفیس Duo 2 و با طراحی برجسته معرفی کرد که درحقیقت مشابه نسخه اول بوده، اما تقریبا تمامی مشکلات آن را برطرف کرده است. به دستگاههای دستدوم وارداتی گفته میشود که مدت مشخص یا نامشخصی تحت استفادهی افراد، فروشندگان و یا ارگانها بودهاند و توسط آنها به فروش رسانده شدهاند. صفحه کلید دستگاه نیز با پارچه وارداتی آلکانتارای ایتالیایی پوشیده شده و عملکرد بسیار مناسبی دارد.


نمایشگر از قلم نیز پشتیبانی می کند.

این شرکت این اجازه را برای سرفیس لپ تاپ ۳ صادر کرد، اما این لپ تاپ مایکروسافت از عملکرد ناامید کنندهای برخوردار بود. امتدادپارسه یکی از مراجع اصلی ارائه محصولات مایکروسافت سرفیس در ایران است و رضایت صدها مشتری محصولات سرفیس در میان مدیران دولتی و بخش خصوصی، عملکرد مثبت این شرکت را گواهی میدهند. اپلیکیشنهای اندروید تمایل دارند از میزان مناسبی از رم استفاده کنند؛ بنابراین، اگر رم سیستم شما زیاد نیست، فقط میتواند چند اپلیکیشن را همزمان اجرا کند و این اقدام ظرفیت رایانه را به حداکثر خواهد رساند؛ اما درنهایت اجرای اندروید روی ویندوز کاملا امیدوارکننده است. میدانیم که مک بوک ایر ۲۰۲۰ مدل پایه همراه با ۲۵۶ گیگابایت حافظه SSD، بهطور پیش فرض قیمت ۹۹۹ دلاری دارد، بنابراین ممکن است که مدل Core i5 که در بالا به آن اشاره کردیم، به ۱۰۹۹ یا حتی ۹۹۹ دلار کاهش قیمت پیدا کند که در نتیجهی رقابت خواهد بود. مایکروسافت در طراحی و تولید تمامی محصولات سرفیس تلاش داشته تا دستگاهی گران قیمت اما پیشرو و با کیفیت بالا روانه بازار کند، به این ترتیب این شرکت قادر است تا محصولات خود را با قیمتی بالاتر و غیر رقابتی به مشتریان عرضه کند. نمایشگر از قلم نیز پشتیبانی می کند. Th​is information has been  done with GS᠎A ᠎Conten t Generator ᠎DEMO.


خرید سرفیس پرو seven پلاس

هر نمایشگر بهطور مستقل ابعادی ۵.۸ اینچی داشته که در مجموع، اندازه دو نمایشگر روی هم به 8.three اینچ میرسد. این آخرین تکرار نوع protect حتی می تواند به صورت مغناطیسی (به صورت اختیاری) نصب شده باشد، بنابر تجربه كسب شده راحت تر تایپ می شود که نزدیک به صفحه کلید است.بدون شک بهترین تکرار پوشش Floor Professional Style تا به امروز است و واقعا دشوار است که ببینیم که چگونه می تواند با توجه به محدودیت های یکپارچگی پرونده، بیشتر بهبود یابد.اما علیرغم تمام این مثبت ها، هنوز هم نمی تواند چیزی واقعی را مطابقت دهد. این هفته با توجه به این که اپل و مایکروسافت به تازگی آخرین دستاوردهای خود را در زمینهی لپتاپها رونمایی کرده بودند، مطلب «شما بگویید» را به مقایسه کردن مشخصات و ویژگیهای مدلهای ۲۰۱۶ سرفیس بوک (Surface Reserve) و مکبوک پرو (MacBook Pro) اختصاص داده بودیم. البته با توجه به آشفتگی جهانی که ویروس کرونا ایجاد کرده است و میتوانیم به تولید زنجیرههای تامین و مشکلات پیش روی آنها اشاره کنیم، تعجباور نخواهد بود که سرفیس پرو ۸ نیز چندین ماه در عرضه تاخیر داشته باشد.


همچنین هر دوی آنها رفرش ریت ninety هرتز را دارا هستند. آنها از جدیدترین پردازندههای اینتل یا AMD استفاده میکنند به این امید که این پردازندهها قدرت کافی داشته باشند. البته سوال این اینجاست که آیا مایکروسافت امکان انتخاب پردازندهی AMD را به مشتریان خود خواهند داد یا خیر؟ اگر شما می توانید با معایب این دستگاه go to this web-site کنار بیاید می توانید برای خرید سرفیس پرو ۳ اقدام کنید در غیر این صورت گزینه های دیگری را برای خرید انتخاب کنید. برای خرید Floor Pen باید حدود a hundred دلار هزینه شود. البته بسیاری از کاربران عادی نیز تمایل زیادی به خرید این مدل نشان میدهند. جدیدترین شایع در این زمینه نیز نشان میدهد که سرفیس پرو ۸ همراه با ۸ گیگابایت رم و پردازندهی Main i3 میتواند برای اولین بار روانه بازار شود. اما احتمالا میتوانیم شاهد این موضوع هم باشیم که مدل Main i5 این دستگاه همراه با ۸ گیگابایت رم و حافظهی داخلی ۲۵۶ گیگابایتی میتواند قیمتی ۱۱۹۹ دلاری داشته باشد.سرفیس پرو 7

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با لینک (اطلاعات بیشتر) وب سایت خود باشید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *